Служба продажу dozator@ukr.net
Онлайн підтримка
Потрібна допомога?
Дозавтоматы связаться с нами

Питання / Відповіді

 1. З якого матеріалу виготовлена сушарка? 
  - Каркас сушарки виготовлений з конструкційних сталей, сита внутрішніх і зовнішніх касет з оцинкованої сталі

 2. Зерносушарка шахтного типу?  
  - Зерносушилка баштового типу. Складається з каркаса, всередині якого розташовані внутрішня і зовнішня обойма сит. Теплогенератор складається з топки і теплообмінника. Холодне повітря нагрівається, проходячи через теплообмінник. Продукти горіння в зерно не потрапляють. Зерно в процесі сушіння опускається з верхньої частини вежі в вивантажний конус. При цьому зерно проходячи через дві перемішують касети два рази змінює своє положення щодо внутрішнього і зовнішнього сита, чим забезпечується рівномірність прогріву зернового шару. Зовні зерносушарка обшита оцинкованим профнастилом, який захищає зерно від обдування вітром. Вологе повітря виходить в атмосферу через спеціальні жалюзі. 

 3. На якому паливі працює?  
  - Солома в тюках (перетин тюка 400х600мм), дрова, деревна тріска, пелети).

 4. Скільки пального на годину горіння?  
  - Солома - 160кг / год, дрова - 100-120кг / год.

 5. Чиї комплектуючі?  
  - Комплектуючі та витратні матеріали вітчизняного виробництва.

 6. Варто електронні вологомір в комплекті?  
  - Електронний вологомір вбудований в вивантажний зернопроводів і вимірює вологість зерна в потоці. Однак його свідчення не можуть прийматися для визначення фактичної вологості, яка визначається ручним влагомером або лабораторним способом. В основному свідчення поточного влагомера показують динаміку процесу сушіння.

 7. Яка реальна продуктивність комплексу?  
  - Теоретична продуктивність складає 10тн. пшениці в годину при зніманні 5% вологості при температурі навколишнього середовища не нижче 15˚С. Реальна продуктивність залежить від декількох факторів (погодний, людський, вологість палива). За результатами експлуатації зерносушарки в осінньо-зимовий період 2016-17г. в фермерському господарстві в г.Оржіца (Полтавська обл.) висушене 3000тн. зерна кукурудзи, в середньому знято 9% вологості. Середня продуктивність по кукурудзі склала 9,5тн. / Год.

 8. Які культури можна сушити?  
  - Пшеницю, ячмінь, кукурудзу, сою, соняшник, горох. Загалом будь-які культури крім ріпаку та інших культур, розмір зерна яких менше 2,5 мм. Для сушіння ріпаку необхідно виготовляти сушилку з ситами, розмір яких складає 1,5 мм. 

 9. Можна додатково замовити комплект решіт? Якщо так то самим їх замінити можна чи ні?  
  - Сита виготовляються з якісної оцинкованої сталі і служать протягом терміну служби сушарки. Заміна сит може здійснюватися заводом-виробником, для чого потрібно повне розбирання сушарки. Для чищення сит передбачені спеціальні люки в зовнішній касеті. 

 10. Що потрібно клієнтові для установки зерносушильного комплексу на весь комплекс, а також на сушилку без охолоджувача?  
  - Необхідно виготовити стовпчастий фундамент із заставними елементами і забетонувати майданчик під сушаркою. План фундаменту із зазначенням навантажень надає завод-виготовлювач. Клієнту необхідно провести геодезичні дослідження грунту на місці установки сушарки, щоб визначити глибину закладки фундаменту. Зазвичай стовпчики фундаменту закладаються на глибину 600-800мм. Заставні елементи (анкерні болти) надає завод-виготовлювач. Для монтажу зерносушарки необхідно надати автокран вантажопідйомністю 14тн. з вильотом стріли 22м. Для установки зерносушарки кран потрібен на 4 години, для збірки бункера вентильованого БВ-40 - до трьох днів. 

 11. Чи можемо продати зерносушарку без охолоджувача? Яка ціна?  
  - Необхідний комплект обладнання зерносушарки включає в себе безпосередньо зерносушарку, дві норії (завантажувальний і вивантажувальну) продуктивністю 10тн. / Год, теплогенератор, комплект електрообладнання. Бункер вентильований БВ-40 є окремим виробом. Бункер комплектується нагнітає вентилятором. Для вивантаження зерна з сушарки в БВ-40 застосовується самопливна труба. Для вивантаження зерна з БВ-40 зазвичай використовується окрема нория 20тн. / Год. 

 12. Що входить в ціну зерносушильного комплексу ? 
  - В ціну зерносушильного комплексу входить: 1.Зерносушілка. 2.Загрузочная і вивантажувального нория. 3.Лестніца і огорожі. 4.Перекідной клапан з електроприводом, який направляє потік зерна на повторний цикл сушки в сушарку або на вивантаження. 5.Теплогенератор з двома вентиляторами наддуву і трьома вентиляторами подачі гарячого повітря. 6.Коплект електрообладнання, включаючи датчики рівня зерна, датчики температури гарячого повітря і зерна, датчик вологості зерна в потоці, силовий шафа управління норіями і вентиляторами, прилади виведення показань датчиків, електронний самописець, на якому зберігається інформація про температурні режими роботи сушарки за місяць ( дозволяє відстежувати нештатні ситуації). 7.Димовая труба висотою 15,5 м з рекуператором тепла. 8.Комплект анкерних болтів. При необхідності може поставлятися металева Завальна яма. Також може бути поставлена ​​механізована Завальна яма, яка встановлюється над землею і не вимагає спеціальної ями. В ціну бункера-охолоджувача входить безпосередньо бункер, виготовлений з якісної оцинкованої сталі (покриття методом гарячого цинкування), нагнітає вентилятор, силова апаратура (зазвичай встановлюється в електрошафі сушарки). До нього також потрібно вивантажний нория 20тн. / Год. Ціни на зерносушарку та її окремі компоненти додаються. До нього також потрібно вивантажний нория 20тн. / Год. Ціни на зерносушарку та її окремі компоненти додаються. До нього також потрібно вивантажний нория 20тн. / Год. Ціни на зерносушарку та її окремі компоненти додаються. 

 13. З якого металу зроблена топка в теплогенераторі?  
  - З конструкційної сталі. Товщина стінок топки 10мм, товщина зводу топки - 14мм. Застосування жароміцної стали себе не виправдало, тому що при горінні біомаси утворюються агресивні сполуки, що руйнують метал. Топка виконана знімною, що істотно полегшує і прискорює ремонт теплогенератора в разі потреби.

 14. Яка кількість тон зерна можна просушити без заміни колесников?  
  - Зазвичай від 1000 до 2000ТН. Як ЗІП поставляється запасний комплект колосників. В останній конструкції застосовані чавунні колосники, термін служби яких значно довше.

 15. Який обсяг камери теплогенератора?  
  - 2,3м³

 16. Які розміри вхідного вікна в теплогенераторі?  
  - 700х750мм

 17. Чому така маленька потужність теплогенератора? Її вистачить?  
  - Теплогенератор спроектований з розрахунку продуктивності зерносушарки. Досвід експлуатації ЗСК довів відповідність потужності теплогенератороа продуктивності зерносушарки.

 18. Як часто потрібно підкидати теплогенератор?  
  - 1 тюк соломи в 6-10мін.

 19. Якщо топити будуть тирсою, потрібно ставити додатково бункер для подачі тирси? А також подача буде здійснюватися автоматично з бункера?  
  - Для спалювання тирси (деревної тріски, пеллет) необхідно встановити бункер з подає шнеком, і контролера управління шнеком.

 20. Скільки робочих днів потрібно на виготовлення комплексу?  
  - 45-55 днів залежно від завантаження виробництва.

 21. Під зерносушарку обов'язково робити фундамент?  
  - зерносушарка відчуває значні вітрові навантаження, тому вона встановлюється на стовпчастий фундамент.

 22. Вона йде стаціонарна або мобільна?  
  - Стаціонарна.

 23. Якщо потрібен фундамент то потрібен креслення його! Завод дає таке?  
  - Завод надає план фундаменту із зазначенням навантажень на кожну опору. Глибина закладки фундаменту залежить від щільності ґрунту. 

 24. Скільки реально тонн за добу можна висушити кукурудзи, вологістю 25%?  
  - 120-180тн. Залежить від погодних умов, якості палива, сумлінності оператора.

 25. Яка гарантія на зерносушильний комплекс?  
  -12 місяців.

 26. Яка окупність зерносушильної установки 
  - Зерносушилка повністю окупається після сушки 3000-3500тн. зерна. 

 27. Скільки чоловік обслуговуючого персоналу?  
  - Як правило, зерносушарку обслуговує один оператор, в деяких господарствах - два.

 28. Для поставки Зерносушарки без охолоджувача, яка потрібна машина 
  - Два напівпричепа-дліномер. Для БВ-40 - один КАМАЗ.

 29. Для поставки зернокомплекси які потрібні машини? 
  - См.п.28

 30. Яка вартість монтажу комплексу?  
  - Стоімоть монтажу - 12%, вартість шефмонтажу - 6% від вартості обладнання.