Служба продаж dozator@ukr.net
Онлайн поддержка
Нужна помощь?
Дозавтоматы связаться с нами

Производство европейского качества

«Завод дозирующих автоматов» основан в 1939 году, как районное отделение Одесской областной весоремонтной базы.

С 1978 года освоено производство весовых автоматических дискретных дозаторов для строительной промышленности. Их поставка осуществлялась на заводы ЖБИ и ДСК всего бывшего Союза (сегодня страны СНГ).

В настоящее время завод производит дозирующее оборудование работающее на принципе тензометрического взвешивания материалов. Выполняет комплексные проекты по замене устаревшего оборудования на заводах ЖБИ и ДСК с учетом требований заказчика. Управление комплексом дозирования и приготовления бетонных смесей...

Узнать больше...
Нам доверяют тысячи клиентов!
Наше оборудование является лидером среди ведущих производственных компаний

Комплектуются дозирующими системами и оборудованием ведущих производителей Италии (WAMGROUP, CAMOZZI), Германии (FESTO), а так же дозиметрами.

Для обеспечения выпуска современного дозирующего оборудования и бетоносмесительных установок на заводе постоянно ведутся работы по усовершенствованию их конструкции, систем управления, применению современного технологического оборудования в производстве.

Продукция предприятия имеет большой спрос и известная не только на территории Украины, но и за ее пределами, а именно в России, Казахстане, Молдове.

Вся выпускаемая нами продукция сертифицирована.

Наши Партнеры
arrows
Услуги на европейском уровне
Компания предоставляет промышленные услуги, сервисное обсуживание пром. оборудования
Выезд специалистов icon

Выезд специалистов на предприятие Заказчика для обследования объекта, составление технического задания, технического предложения, рабочего проекта, ввод оборудования в эксплуатацию.

Проектирование бетоносмесительного и дозирующего оборудования icon

Проектирование бетоносмесительного и дозирующего оборудования в соответствии с требованиями заказчика.

Монтажные работы icon

Монтажные работы, шефмонтаж и пусконаладочные работы поставленного оборудования.

Обучение персонала icon

Обучение персонала Заказчика.

Сервисное обслуживание бетоносмесительного оборудования icon

Сервисное обслуживание бетоносмесительного оборудования.

Поставка запасных частей icon

Поставка запасных частей и комплектующих к оборудованию.

Модернизация бетонных заводов и ЖБИ icon

Модернизация бетонных заводов и ЖБИ.

Изготовление нестандартного оборудования icon

Изготовление нестандартного оборудования.

Новости в сфере промышленности
Мы следим за новыми технологиями и инновациями в промышленности
Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим !
clock icon2021-12-31 11:12:07
comments icon 2
Шановні колеги, друзі та партнери! 
Щиро вітаю усіх Вас і Ваші родини з Новим Роком! 
 
Узнать больше...
Вітаємо з Днем машинобудівника!
clock icon2021-10-18 10:56:22
comments icon 2
Сьогодні машинобудування стоїть на порозі великих перетворень. Нові часи ставлять перед галуззю нові виклики. З глибокою вірою в професіоналізм та людські якості вітчизняних машинобудівників ми впевнено стверджуємо, що галузь буде збережено, будуть здобуті нові перемоги та нові досягнення. Машинобудування і надалі буде основою економічного розвитку всієї України!
Безперечно найбільшою цінністю вітчизняного машинобудування – є люди. І наше спільне завдання – зберегти це багатство та примножити його потенціал. Ми зобов’язані забезпечити гідне життя наших працівників і їх сімей, повернути високий статус професії Інженера.
Зі святом Вас, Шановні Машинобудівники! Ви – найкращі!
Узнать больше...
ТДВ "Дозавтомати" відвідали міжнародну промислову виставку «ITM Industry Europe 2021»
clock icon2021-09-07 12:30:24
comments icon 2

З 31 серпня по 03 вересня 2021 року представники ТДВ «Завод Дозуючих Автоматів» на чолі з Генеральним директором Євгенієм Проскуровим відвідали міжнародну торгову виставку «ITM Industry Europe 2021», у місті Познань (Польща). Головна мета візиту - пошук нових закордонних партнерів для збільшення обсягів експорту конкурентоспроможної продукції та послуг, удосконалення технологій, зміцнення міжнародних зв’язків, активізації інноваційного процесу та виробничої кооперації.

«ITM Industry Europe 2021» є ключовим місцем зустрічей і обміну технологічним досвідом лідерів інноваційного сектору. Майже 80% експонентів «ITM Industry Europe 2021» - це іноземні компанії. Австрія, Бельгія, Китай, Чехія, Данія, Франція, Нідерланди, Індія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Тайвань, Туреччина, Угорщина, Великобританія, Італія - це лише деякі з країн, представлених на Познанській виставці.

Виставка, була розділена на тематичні салони, що дозволяє познайомитися з сучасними тенденціями в усіх ключових галузях: Mach-Tool (верстати та інструменти), Surfex (обробка поверхні), Metalforum (металургія, металообробна промисловість), Welding (зварювання) і Science for the Economy ( наукові досягнення науково-дослідних інститутів). В цей же час проводяться виставки Modernlog (логістика, складування і транспорт), 3D-SOLUTIONS (друк і сканування) і виставка промислового співробітництва Subcontracting.

Під час відвідування виставки «ITM Industry Europe 2021» та конференції Subcontracting 2021 було проведено зустрічі та попередні переговори щодо співробітництвуа та реалізації готової продукції ТДВ “Дозавтомати” до країн Європи. На даний момент ТДВ “Дозавтомати” має перевагу у вартості готової продукції порівняно з європейськими виробниками, що в свою чергу приваблює іноземних замовників.

Узнать больше...
Выставка AgroExpo