Служба продаж dozator@ukr.net
Онлайн поддержка
Нужна помощь?
Дозавтоматы связаться с нами

ТДВ "Дозавтомати" відвідали міжнародну промислову виставку «ITM Industry Europe 2021»

ТДВ "Дозавтомати" відвідали міжнародну промислову виставку «ITM Industry Europe 2021»

З 31 серпня по 03 вересня 2021 року представники ТДВ «Завод Дозуючих Автоматів» на чолі з Генеральним директором Євгенієм Проскуровим відвідали міжнародну торгову виставку «ITM Industry Europe 2021», у місті Познань (Польща). Головна мета візиту - пошук нових закордонних партнерів для збільшення обсягів експорту конкурентоспроможної продукції та послуг, удосконалення технологій, зміцнення міжнародних зв’язків, активізації інноваційного процесу та виробничої кооперації.

«ITM Industry Europe 2021» є ключовим місцем зустрічей і обміну технологічним досвідом лідерів інноваційного сектору. Майже 80% експонентів «ITM Industry Europe 2021» - це іноземні компанії. Австрія, Бельгія, Китай, Чехія, Данія, Франція, Нідерланди, Індія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Тайвань, Туреччина, Угорщина, Великобританія, Італія - це лише деякі з країн, представлених на Познанській виставці.

Виставка, була розділена на тематичні салони, що дозволяє познайомитися з сучасними тенденціями в усіх ключових галузях: Mach-Tool (верстати та інструменти), Surfex (обробка поверхні), Metalforum (металургія, металообробна промисловість), Welding (зварювання) і Science for the Economy ( наукові досягнення науково-дослідних інститутів). В цей же час проводяться виставки Modernlog (логістика, складування і транспорт), 3D-SOLUTIONS (друк і сканування) і виставка промислового співробітництва Subcontracting.

Під час відвідування виставки «ITM Industry Europe 2021» та конференції Subcontracting 2021 було проведено зустрічі та попередні переговори щодо співробітництвуа та реалізації готової продукції ТДВ “Дозавтомати” до країн Європи. На даний момент ТДВ “Дозавтомати” має перевагу у вартості готової продукції порівняно з європейськими виробниками, що в свою чергу приваблює іноземних замовників.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
23 + ? = 32